1. Anasayfa
  2. Ücretli Dijital Dosya Politikası

Ücretli Dijital Dosya Politikası


Bazı yazılar içerisindeki dosyalar ücretli olarak temin edilmekte ve bunu ücretli olarak yine aynı şekilde sunulmaktadır. Bu tarz ibareleri yazı içerisinde görebilirsiniz. Bu gibi durumlarda yine yazı içerisinde dijital ürünün fiyatı yer almaktadır. Bu tür ibarelerde genelde ücret yazının hemen yanında yer alır ve ödemeyi banka havalesi yapmanız için talimatlar belirtilir. Bu talimatlara uyduğunuz taktirde sorunsuz bir şekilde dosya şifresi erişimi veya indirilebilir bağlantı URL adresi sağlayabilirsiniz.

Bazı durumlarda ücret ve ücret ödemesi hakkında bilgilendirmeler yapılmaz. Bu gibi durumlarda özel iletişim kanalları üzerinden detaylı bilgi alabilir ve bu durumun neden kaynaklandığını sorabilirsiniz.

Bazı dosyaları indirmek sınırsızdır, bazı dosyaları indirmek bir defalığa husustur. Bu gibi durumlarda dosyayı aldığınız esnada size bildirilmektedir.

Ödeme bildirimlerinizi “[email protected]” mail adresine, WhatsApp üzerinden ya da Ödeme Bildirim sayfası üzerinden dekont fotoğrafınızı (.jpg, .png ya da .pdf) göndermeniz gerekmektedir. Dekont göndermeyen bireyler ücreti iade isteseler bile açıkça belirtilen dijital ürün iade politikası gereği iade sağlanmayacaktır. Bu şartı ücreti gönderirken sayfaya giren her birey kabul etmiş sayılır.

Ücret karşılığında teslim alınan dijital dosyalar sonrasında ücret iadesi yapılmamaktadır. Yine bu kuralı sayfaya giren her birey kabul etmiş sayılacaktır. Bu bilgilendirme tarafınıza açıkça her defasında belirtilmektedir. İş bu sözleşme Kasım Mert ŞENTÜRK tarafından sürekli olarak güncellenme veya bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Paylaş