1. Anasayfa
 2. Akıllı Cihazlar
Trendlerdeki Yazı

Hometech Alfa 8RC Gmail Sorunu – Gmail Kırma – Gmail Bypass – FRP Sıfırlama

Hometech Alfa 8RC Gmail Sorunu – Gmail Kırma – Gmail Bypass – FRP Sıfırlama
1

hometech alfa 8rc gmail sorunu, hometech alfa 8rc gmail bypass, hometech alfa 8rc, hometech alfa 8rc dokunmatik, hometech alfa 8rc ekran, hometech alfa 8rc rom, hometech alfa 8rc tablet yorumları, hometech alfa 8rc 16gb 8 ips tablet gri, hometech alfa 8rc frp, hometech alfa 8rc 16gb 8, hometech alfa-8rc quad core mtk8321, hometech alfa 8rc lcd ekran

Hometech Alfa 8RC Nedir?

Günümüz teknolojisinde artık bir çok mobil cihaz ve tablet modellerine rastlamak mümkün. Ancak son kullanıcılar tarafından bunca seçeneğe rağmen tek bir talep var. En düşük fiyatlı ve aynı zamanda performanslı bir tablet! Peki Hometech Alfa 8RC Tablet öyle mi? Edinilen bilgilere göre model olarak çok eski olmamasına rağmen kullanıcı sayısı da bir o kadar fazla olduğu görülüyor. Android işletim sistemi kullanan cihazlar da artık sıfırlandığı zaman iOS kullanan cihazlarda olduğu gibi hesap doğrulaması istiyor.

Android 8.1.0 (Oreo) arayüzü ile kullanıma sunulan Hometech Alca 8RC kullanıcıları da cihazlarını sıfırlandığı zaman böyle bir sorunla karşılaşabilirler. Ama endişe etmeye veya üzülmeye gerek yok. Bu makalemizi okuduktan sonra böyle bir sorununuz kalmayacak. Bu makaleye nasıl ulaşırsınız? Hometech Alfa 8RC gmail sorunu, Hometech Alfa 8RC S8 gmail bypass, Hometech Alfa 8RC google hesabı, Hometech Alfa 8RC açılışta hesap istiyor, Hometech Alfa 8RC FRP Sıfırlama, Hometech Alfa 8RC şifre kırma gibi aramalarınız sonucunda makalemize ulaşabilir ve ardından cihazınızı bu durumdan kurtarabilirsiniz. Ama öncelikle Hometech Alfa 8RC ‘in özelliklerine şöyle bir göz atalım daha sonra da çözüme geçelim.

hometech alfa 8rc gmail sorunu, hometech alfa 8rc gmail bypass, hometech alfa 8rc, hometech alfa 8rc dokunmatik, hometech alfa 8rc ekran, hometech alfa 8rc rom, hometech alfa 8rc tablet yorumları, hometech alfa 8rc 16gb 8 ips tablet gri, hometech alfa 8rc frp, hometech alfa 8rc 16gb 8, hometech alfa-8rc quad core mtk8321, hometech alfa 8rc lcd ekran

HOMETECH ALFA 8RC GMAİL SORUNU ÇÖZÜLDÜ!

Tablet cihazımızı sıfırladıktan sonra bizden cihaz kurulurken tekrar wifi bağlantısı istiyor. Daha sonra cihazda daha önceden kullanılan bir gmail olduğunu ve ancak bunu girersek tabletimizin kurulumuna devam edebileceğimizi bize söylüyor. Peki ya gmail hesabımızı hatırlamıyorsak? Bu sorunun cevabı normal bir insana göre “servise götürmelisin” olur. Ancak araştırmayı seven ve bu sayfaya bir şekilde ulaşmış biriysen “aşağıdaki adımları izleyerek kolaylıkla bu sorunu ortadan kaldırabilirsin” olur.

Jivo Chat Reklam

Günümüz teknolojileri geliştikçe koruma yöntemleri de sıkılaşmaya başladı ve cihazlar kendi güvenlik önlemlerini almaya başladı. Hal böyle olunca cihazlardaki unutulan hesaplar, şifreler ve bunun gibi bir çok bilgileri geri dönüşü olmayacak bir biçimde unutmaya ve unutulan bilgileri de bazen geri getirmenin de mümkün olmadığı zaman zaman karşılaştığımız bir durum. Hometech Alfa 8RC modelinde diğer tablet modellerinin genel bir problemi olan ve eski girilen mail bilgilerini hatırlamadığımız için “bu tablet çöp at yenisini al” tabiri mutlaka duyar gibiyiz. Lakin iş hiç de öyle değil. Eski tabletleri atmaktan ziyade bu cihazlar en iyi derece kullanabilmek mümkün. Bu gibi durumlarda mutlaka araştırma yapmak gerekir. Bazen bazı marka model cihazlar gerçekten çöp olabilir ama bazı marka model cihazlarda çöp tabiri diye bir durum söz konusu bile değil.

İşte bu gibi durumlarda yapılması gereken işlemleri lafı çok fazla uzatmadan bu makalede sizlere anlatacağım. Eğer resimli olarak anlamazsanız videolu olarak en alt kısma ekleyeceğim.

HOMETECH ALFA 8RC GMAİL ÇÖZÜMÜ!

İşleme başlamadan önce oldukça sakin ve sabırlı olmanız gerekiyor çünkü işlemler oldukça uzun ve bir hata ile karşılaşırsanız sil baştan bir daha işlemleri yenileyebilirsiniz. Bu yüzden oldukça sakin ve adımları atlamadan yapmanızı öneririm. Yazılı olarak anlatım okuyabilirsiniz. Dilerseniz videoyu da izleyebilirsiniz.

İlgili Yazı: Casper Via S8 Format Atma

Yazılı Anlatım

Adım-1:

İlk öncelikle dil seçeneklerinden Türkçe seçili iken “Başlat” butonuna basarak bir sonraki adıma geçiyoruz ve Wi-Fi tanıtmamız gerekiyor. Hometech Alfa 8RC cihazımıza Wi-Fi tanıttıktan sonra sağ üst köşede Wi-Fi simgesi dolu olarak gözükecek işlem buraya kadar okey. Şimdi işlemi tekrar en başa alıyoruz ve dil seçenekleri ekranına geri dönüyoruz.

Adım-2:

Şimdi burada dil seçeneklerinden “Arapça” seçmemiz gerekiyor. Bunu seçtikten sonra işlemleri Türkçe olarak anlatacağım ama anlamakta zorluk yaşayacaksınız o yüzden adım adım anlatmaktansa aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum ve ikinci adımda anlatımı sonlandırıyorum. Çünkü inanın bunu anlatamam görerek yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

İndirilmesi Gereken Dosyalar

Google Gmail Bypass Program (apk) (MEDİAFIRE)

ALTERNATİF İNDİRME (Yandex)

Sürüm Numarası

6.0.1

———————————————-

Quick Short Cut (apk) (MEDİAFIRE)

ALTERNATİF İNDİRME (Yandex)

Sürüm Numarası

2.4.0

 

 

 

 

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 5
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Yazılım hakkında bildiklerini anlatan sıradan biri.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. 29 Nisan 2021

  Sayende çalışmaz dedikleri cihazı kurdum video ve paylaşım için teşekkürler güzel insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir