Samsung Galaxy Tab E SM-T560 Custom Rom
0

Samsung Galaxy Tab E SM-T560, Samsung Galaxy Tab E SM-T560 Stock ROM, Samsung Galaxy Tab E SM-T560 custom rom, Samsung Galaxy Tab E SM-T560 FRP, Samsung Galaxy Tab E SM-T560 Gmail Bypass, Samsung Galaxy Tab E SM-T560 Google Hesabı Kaldırma, Samsung Galaxy Tab E SM-T560 Google Account Bypass, Samsung Galaxy Tab E SM-T560 Google Hesabı, Samsung Galaxy Tab E SM-T560 Gmail Account Bypass, Samsung Galaxy Tab E SM-T560 Google Account, Samsung Galaxy Tab E SM-T560 ROM

Akıllı Cihazlar kategorisindeki Samsung Galaxy Tab E SM-T560 cihazı için tüm dosyalar ücretli olarak verilmektedir. Bu rehber anlatım ile dosyaları satın aldıktan sonra tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Bu rehber anlatım bireyi cihazı sıfırlama veya cihazdaki sistemsel dosyaları silme teşviki taşımamaktadır. Bu rehberden doğacak tüm sorumluluk cihaz sahibine aittir.

Samsung Galaxy Tab E SM-T560 Custom ROM Gerekli Dosyalar

Dosyaların ücretli olduğunu bildirmek isterim. Dosyaları indirmek için tek bağlantı verilmektedir ve bağlantı indirme sonrası silinmektedir. 10$ karşılığında dosyaları indirebilirsiniz. Ödeme bilgilerini ilettikten sonra dekont bilgilerinizi [email protected] mail adresine, WhatsApp ya da iletişim bölümündeki formu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz.

Ücret gönderimi sağlandıktan sonra tüm gerekli dosyalar satın alan alıcıya verilecektir. Bu rehber dışı kullanılan dosyalarda sorun teşkil etmesi halinde tüm sorumluluk yine cihazı sıfırlama yapacak kişiye aittir. Sorumlu olduğumuz tek şey dosyayı sorunsuz ve temiz halde teslim etmektir. Dosya boyutu yaklaşık 3GB’dır.

Aşağıdaki görseldeki gibi temiz bir dosyalama yapısına sahiptir.

Jivo Chat Reklam

Samsung Galaxy Tab E SM-T560

Bonus olarak LineageOS kurulum dosyaları eklenmiştir.

Samsung Galaxy Tab E SM-T560 Custom ROM Kurulum Adımları

İlk öncelikle Samsung Galaxy Tab E SM-T560 kapalı konumda tutuyoruz. Daha sonra bilgisayar bağlantısını yapıyoruz. Bu esnada Ses Kısma (-) ve Home butonuna (ekran ortasındaki) butona basılı tutarken Güç (Power) butonuna basıyoruz. Ekrana Samsung yazısı geldikten sonra Güç (Power) butonundan elimizi çekelim ve diğer butonlara basmaya devam edelim.

Ta ki Samsung Galaxy Tab E SM-T560 cihazımızda aşağıdaki görseldeki ekran gelene kadar.

Bu ekran geldiğinde Ses Artırma (+) butonuna basıyoruz ve Odin Mode aktif ediyoruz.

Daha sonra bilgisayarımızdan ODIN yazılımını açıyoruz ve aşağıdaki görseldeki gibi Stock ROM dosyamızı seçiyoruz.

İlk öncelikle Stock ROM kurulumu yapacağız. Çünkü bu ROM ile tableti çalıştırmış olacağız ve içine dosya atmamızı sağlayacak daha sonra ilerleyen adımlarda neden bunu yaptığımızı kesin olarak anlamış olacaksınız.

Daha sonra “Start” butonuna basıyoruz ve işlem tamamlanıncaya kadar bekliyoruz. Tamamlandıktan sonra tabletimiz kendini yeniden başlatacak ve Stock ROM kurulmuş olacak. Samsung Galaxy Tab E SM-T560 açıldıktan sonra kurulum adımlarını geçip bilgisayara bağlantı sağlamasını bekliyoruz.

Eğer bağlantı sağlamazsa data kablosunu çıkartıp yeniden takın.

Cihazımızı bilgisayara bağladıktan sonra “1. ViperOS” adlı klasör içerisindeki tüm dosyaları tablet depolama içine atıyoruz.

Bunları yaptıktan sonra cihazımızı kapatıyoruz ve yeniden Odin Moduna alıyoruz ve bilgisayara bağlıyoruz. Ardından Odin yazılımını açıp AP bölümünden TWRP klasörü içerisindeki “twrp_3.0.2-1_sm-t560.tar” adlı dosyayı seçiyoruz ve Odin yazılımı üzerindeki “Options” bölümünde yer alan “Auto Reboot” seçeneğini kaldırıyoruz.

Bunu yaptıktan sonra cihazımıza TWRP kurulmuş olacaktır. Şimdi ise tableti yeniden başlatmamız gerekiyor. Bunun için Güç (Power) butonuna ve Ses Kısma (-) butonuna basılı tutarak yeniden başlamasını bekliyoruz. Ekran kapandıktan sonra hızlı bir şekilde Ses Açma (+) ve Home (Orta Buton) butonuna basmamız gerekiyor. Bunu çok hızlı yapmalıyız ve bizi TWRP ekranı karşılayacak.

Bu adımdan sonraki işlemleri Samsung Galaxy Tab E SM-T560 Videolu anlatım üzerinden yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler.

 

Samsung Galaxy Tab E SM-T560 Videolu Anlatım

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 4
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 2
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Yazılım hakkında bildiklerini anlatan sıradan biri.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir