1. Anasayfa
 2. Akıllı Cihazlar

Casper Via S8 Format Atma – Gmail Sorunu – Gmail Kırma – Gmail Bypass – FRP Sıfırlama

Casper Via S8 Format Atma – Gmail Sorunu – Gmail Kırma – Gmail Bypass – FRP Sıfırlama
0

casper via s8 format atma, casper via s8, casper via s8 fiyat, casper via s8 dokunmatik, casper via s8 frp, casper via s8 batarya, casper via s8 ekran, casper via s8 yazılım yükleme, casper via s8 rom, casper via s8 dokunmatik ekran fiyatı, casper via s8 google account bypass

Casper Via S8 Nedir?

Günümüz teknolojisinde artık bir çok mobil cihaz ve tablet modellerine rastlamak mümkün. Ancak son kullanıcılar tarafından bunca seçeneğe rağmen tek bir talep var. En düşük fiyatlı ve aynı zamanda performanslı bir tablet! Peki Casper Via S8 Tablet öyle mi? Edilinen bilgilere göre model olarak çok eski olmamasına rağmen kullanıcı sayısı da bir o kadar fazla olduğu görülüyor. Android işletim sistemi kullanan cihazlar da artık sıfırlandığı zaman iOS kullanan cihazlarda olduğu gibi hesap doğrulaması istiyor.

Android 5.0 (Lollipop) arayüzü ile kullanıma sunulan Casper Via S8 kullanıcıları da cihazlarını sıfırlandığı zaman böyle bir sorunla karşılaşabilirler. Ama endişe etmeye veya üzülmeye gerek yok. Bu makalemizi okuduktan sonra böyle bir sorununuz kalmayacak. Bu makaleye nasıl ulaşırsınız? Casper Via S8 gmail sorunu, Casper Via S8 gmail bypass, Casper Via S8 google hesabı, Casper Via S8 açılışta hesap istiyor, Casper Via S8 FRP Sıfırlama, Casper Via S8 şifre kırma gibi aramalarınız sonucunda makalemize ulaşabilir ve ardından cihazınızı bu durumdan kurtarabilirsiniz. Ama öncelikle Casper Via S8 ‘in özelliklerine şöyle bir göz atalım daha sonra da çözüme geçelim.

CASPER VIA S8 GMAİL SORUNU ÇÖZÜLDÜ!

Tablet cihazımızı sıfırladıktan sonra bizden cihaz kurulurken tekrar wifi bağlantısı istiyor. Daha sonra cihazda daha önceden kullanılan bir gmail olduğunu ve ancak bunu girersek tabletimizin kurulumuna devam edebileceğimizi bize söylüyor. Peki ya gmail hesabımızı hatırlamıyorsak? Bu sorunun cevabı normal bir insana göre “servise götürmelisin” olur. Ancak araştırmayı seven ve bu sayfaya bir şekilde ulaşmış biriysen “aşağıdaki adımları izleyerek kolaylıkla bu sorunu ortadan kaldırabilirsin” olur. Ayrıca Casper.Via.S7-3G kullanıcılarıda bu makalemizde yer alan bilgilerden faydalanarak cihazlarında kullanıcı kaldırma işlemi yapabilirler. Çok fazla uzatmadan çözüm yoluna geçelim.

CASPER VIA S8 GMAİL ÇÖZÜMÜ!

İlk olarak aşağıda linkte verdiğimiz sıkıştırılmış klasörü bilgisayarınıza indirin ve klasörden çıkartın. Rar şifresi: erehber.ist

Jivo Chat Reklam

_disk klasörünü de arşivden çıkardıktan sonra bilgisayarınızın işletim sistemi sürümüne göre olan sürücüleri isterseniz manuel olarak tanıtabilirsiniz yada setup.exe ‘yi çalıştırarak otomatik bir kurulum yapabilirsiniz.

Sürücü kurulumu aşaması tamamlandıktan sonra Provision for GA Sofia 3GR klasöründe bulunan Provision(SoFIA).exe uygulamasını çalıştırınız.

Kapalı konumdaki tabletinizi Ses Kçma + Ses Kapatma tuşları basılıyken Güç Tuşuna basarak PTEST moduna alınız.

Program çalıştıktan sonra usb kablosunu aracılığı ile PTEST modunda bekleyen tableti bilgisayara bağlayınız ve ekranın aşağıdaki gibi olmasını bekleyiniz. (Connected Yeşil renkli olması gerekiyor.)

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Yazılım hakkında bildiklerini anlatan sıradan biri.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir