1. Anasayfa
 2. Akıllı Cihazlar

Lenovo Tab 10 TB-X103F Gmail Bypass FRP Sıfırlama

Lenovo Tab 10 TB-X103F Gmail Bypass FRP Sıfırlama
0

Lenovo Tab 10 TB-X103F, lenovo tab 10 tb-x103f custom rom, lenovo tab 10 tb-x103f stock firmware rom, lenovo tab 10 tb-x103f stock rom, enovo tab 10 tb-x103f root, lenovo tab 10 tb-x103f twrp, lenovo tab 10 tb-x103f android update

Bu yazımızda Lenovo Tab 10 TB-X103F modeline ait kurulum ekranında zorunlu Gmail (Google Mail) bölümünü nasıl atlayıp işlemlere devam edeceğimizi anlatacağım. Videolu içerik henüz yapmaya fırsat bulamadım o yüzden yazılanlara dikkat edelim ve işlemlere başlayalım. Yapacağınız işlemlerden tamamen siz sorumlusunuz. O yüzden dikkatli olun. Lenovo Tab 10 TB-X103F kurulum ve Gmail Bypass bilmiyorsanız eğer ücretli destek alabilirsiniz.

Lenovo Tab 10 TB-X103F Gerekli Dosyalar

Dosyaların ücretli olduğunu bildirmek isterim. Dosyaları indirmek için tek bağlantı verilmektedir ve bağlantı indirme sonrası silinmektedir. 12$ karşılığında dosyaları indirebilirsiniz. Ödeme bilgilerini ilettikten sonra dekont bilgilerinizi [email protected] mail adresine, WhatsApp ya da iletişim bölümündeki formu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz.

Lenovo Tab 10 TB-X103F Gmail Bypass FRP Sıfırlama Adımları

İşlemlere başlamadan önce ufak bilgilerle hatırlatmakta fayda var. Lenovo Tab 10 TB-X103F cihazımızın şarj seviyesinin en az %50 olmasına dikkat edin. Bu kısa bilgiyi dikkate aldığımıza göre artık işlemlere başlayabiliriz.

Adım – 1: Driver Tanıtım

Cihazımız kapalı konumdayken Ses Açma (+) ve Ses Kısma (-) butonlarına basılı bir şekildeyken Lenovo Tab 10 TB-X103F cihazımızı bilgisayara bağlayalım. Tabletimizi bağladık ama driver tanımamış olabilir. Windows 7 ve Windows 8 sürümlerinde driver sorunu yaşayabilirsiniz. Windows 10 ve üzeri sürümlerde driver otomatik olarak tanıyabilir veya sizden manuel olarak kurmanızı isteyebilir. Her ihtimalleri göz önünde bulundurarak driver kurulumu yapalım.

Jivo Chat Reklam

Driver Kurulum

Cihazımızı kapalı konumdayken ses açma ve ses kapama butonlarına basılı tutup bağlantıyı sağladıktan sonra bilgisayarımız driver tanımamış olabilir. Her ihtimale karşı “Aygıt Yöneticisine” girip bakalım. Eğer driver tanıdıysa aşağıdaki adımları geçebilirsiniz. Eğer tanımadıysa aşağıdaki adımlar ve işlemlere dikkat edelim.

Click here to preview your posts with PRO themes ››

Lenovo Tab 10 TB-X103F

“QHSUSB_BULK” adında aygıtımız tanımlanmamış olarak gözüküyor. Bu aygıta sağ tıklayalım ve “Sürücü Yazılımını Güncelleştir…” yazan yere tıklayalım.

Gelen ekranda “Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara” seçeneğini seçelim.

Size verilen dosyalar içerisinde bulunan “Qualcomm_Drivers_QDLoader” klasör yolunu “Gözat…” butonundan bulalım ve aşağıda bulunan “Alt klasörlerle birlikte” seçeneğini aktif edip “İleri” butonuna basalım.

Eğer işlemleri doğru yaptıysak aşağıdaki sonuç ekranı bizi karşılamış olacaktır.

Buraya kadar işlemlerimiz artık tamamlandı. Şimdi sıradaki işlemlere geçebiliriz.

 

Adım – 2: Gerekli Yazılım Kurulumu

Size verilen dosyalar içerisinde bulunan “QPST.WIN.2.7 Installer-00424.1” klasör içerisindeki “QPST.2.7.424.msi” uygulamasını açalım ve programı kuralım.

 

Adım – 3: Cihaz Sıfırlama ve Gmail Bypass

Şimdi son işleme gelmiş bulunuyoruz. Artık buradan sonraki işlemler tamamen sizin sorumluluğunuzda çünkü yapacağınız en ufak hata cihazın tamamen açılmamasıyla sonuçlanabilir veya cihaz stabil çalışmayabilir. Bu işlemler esnasında data kablosuna asla dokunmayın. İşlem bittikten sonra bilgisayar ile bağlantısını kesip cihazın yeniden başlamasını bekleyin.

 

 

Bu yazı için yakında videosu çekilecektir.

Görüşleriniz benim için değerli, aşağıdaki bölümden yorum yapmaktan çekinmeyin.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Yazılım hakkında bildiklerini anlatan sıradan biri.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir