1. Anasayfa
 2. Mertinko Soft

Mertinko Soft – Okul Zil Pro v5.8 Infinity Edition

Mertinko Soft – Okul Zil Pro v5.8 Infinity Edition
3

Herkese merhabalar diyerek yeni tanıtımıma başlamak istiyorum. Program ilk başlarda v3.0’a kadar BETA sürecinde başlamasına rağmen yani program çalışabilir lakin çalışma esnasında belli problemler olabilir diye BETA olarak adlandırdım. Tabi sonrasında çıkarttığım üst sürümü bir öncekine göre daha düzgün çalışsada halen sorunlar beraberinde getirdi. 3.0 sürümünün hemen ardından 4.0 geldi ve kısa süre içerisinde tutulmaya başladı. Ek özellikler ve ufak değişiklikler olduğundan çok geçmeden 4.5 sürümüyle yayımladım. Ufak değişiklikler halen devam ettiğinden 4.8 ardından geldi. Tabi bu süreçler 1-3 ay içerisinde gerçekleşti. 4.8 tutulmaya başladıkça güncellemeler durmak bilmedi. Aynı zamanda yoğun talep üzerine istekler arttı ve istekleri gerçekleşmeye koyuldum. Uzunca bir süre sonra v5.1 ile direk güncellemeyi yayımladım. 5.0 arada kaynadı gibi bir şey oldu. v5.1 sürümü v4.5 deki gibi yoğun bir indirme ve kullanıcı sayısı artmaya başladı. Tabi durmadım gelen talepleri gerçekleştirmeye gittim. v5.8 sürümüyle yeniden kullanıcıları memnun etmeye çalıştım. Bu esnada tasarım üzerinde yaptığım ufak değişiklikler başladı. Tabi yine istekler bitmedi bende bu istekleri gerçekleştirmek ve aynı zamanda var olan klasik görünümü biraz daha sade ve göz yormayan bir tasarım yoluna gittim. v5.8 sürümü böylelikle ufak ufak ben geliyorum demeye başladı. Tasarım tamamladıktan sonra ise diğer kısımları bitirmeden yeni güncelleme nerede diye mailler gelmeye başladı. Yaklaşık 1600 mail geldi ve hepsine yetişemedim. Yaptığım programın bu kadar ilgi görmesi beni memnun etti. Ben bu kadar bir istek beklentisi içerisinde değildim lakin v4.8 ve v5.1 sürümlerindeki kullanım sayıları beni çok şaşırttı. v4.8’de yaklaşık 1450 kişi sürekli açık şekilde kullanıyor ve 3000 kişinin bilgisayarında kurulu bulunuyor. v5.1 de ise 2340 kişinin bilgisayarında sürekli açık şekilde kullanıyor ve 5200 kişinin bilgisayarında kurulu bulunuyor.

 

Yeni sürüm v5.8 eskilerine göre çok daha güzel ve yeni özellikler ile daha bir güçlü olarak geldi ve sizlerin karşısında. Tasarım konusunda biraz sorun olsa da bunları yeni sürümlerde ortadan kaldıracağım meraklanmayın. Şimdi dilerseniz yeni özellikleri bir listeleyeyim. :)

 

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Jivo Chat Reklam

 

Okul Zil Pro v5.8 Genel Özellikleri;

• Arayüzde ufak değişiklikler yapıldı

• Haftanın her gününe özel saatleri ayarlayabilme ve güne göre saatlerde zil sisteminin çalışıp çalışmayacağını belirleme

• Öğrenci Ders Giriş, Öğretmen Ders Giriş ve Ders Çıkış zillerini otomatik ve elle özelleştirilebilme ve özelleştirilen saatlerin yedekleri alıp geri yükleme

• Programı başkalarının kullanmaması için kullanıcı adı ve şifreli giriş sistemi ile güvenlik koruması

• Windows açılışında programı otomatik olarak başlatma ve sistemin otomatik olarak devreye girmesi

• Ders saatlerine özel ses seçimi yapma

• Kitap okuma saatlerini oluşturma ve kitap okuma saatlerine özel ses dosyası tanımlama (BETA SÜRÜM)

• Şifre sıfırlama ayarları değiştirildi. Mail ile şifre sıfırlama getirildi

• Genel Ayarlar paneli ufak bir değişiklik yapıldı.

• Daha fazla detaylar için programı sizde deneyin!

ve bunun gibi daha bir çok özellik içerisinde barındırmaktadır. “Program içerisinde asla virüs bulunmamaktadır.”
 

Okulların temel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiş ve güncellemeye açık sorun teşkil ettiğinde yaklaşık 24 saat içerisinde yeni güncelleme desteği verilmektedir.

[adinserter block=”6″]

Programdan Kareler;

 

 

 

 

 

Yukarıda gördüğünüz gibi özellikler değiştirilmiş veya eklenmiştir.

 

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Yazılım hakkında bildiklerini anlatan sıradan biri.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

 1. 21 Ocak 2019

  Sayın Kasım Bey,
  Programınızı okulumuzda kullanmaya başladık. İnanın bizim işimizi çok kolaylaştırmakla kalmadı basit kullanımı sayesinde aklımız bilgisayarda kalmıyor. İstediğimize uygun şekilde uyarladık ve açık bıraktık. Keşke ilk başta sizin programınızı kullanmaya başlasaydık. Çok teşekkür ederim. Programınız çok başarılı. :)

 2. 17 Mayıs 2019

  Çok faydalı ve güzel bir program. Emeğinize sağlık. Okulumuzda farklı günlerde farklı kurs saatlerine uygun zil zamanları ayarlamamıza olanak sağlıyor. Teneffüslerde müzik yayını yapılabilmesi de güzel bir özellik. Fakat yaşadığım bazı sorunları paylaşmak isterim. Zil seslerinin seviyeleri ayarlanabiliyor gibi görünse de ses seviyesi değişmiyor; daima en yükses düzeyde ses veriyor. Rastladığım diğer bir sorun ise ses ayarlarını kaydedip pencereyi kapattıktan sonra tekrar ses ayarlarına girildiğinde ayarların baştan yapılması gerekiyor. Önceki kaydedilmiş ayarlarla çalıştırmıyor. Bu sorunları giderecek bir güncelleme yapılabilirse daha faydalı olur. Çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

  • Yorumunuz için teşekkür ederim. Programımı kullandığınız için minnettarım. Güzel geri dönüşünüz için programın yeni güncellemesini vereceğim lakin bu son güncellemeden sonra bir daha güncelleme gelmeyecek bilginize şimdiden sunarım. Sebebini sormak isterseniz talebin az olması ve desteğin az olması sebebiyle programın gelecek güncelleme faaliyetlerine son vermiş olacağım. Takdirinize şimdiden sunarım. İyi günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir