1. Ana Sayfa
  2. Mertinko Soft
  3. Kafa Topu 2 – Promosyon Kod Arşivi v2 – ÇIKTI! + GÜNCEL

Kafa Topu 2 – Promosyon Kod Arşivi v2 – ÇIKTI! + GÜNCEL

featured

Bildiğiniz üzere Kafa Topu 2 Android üzerinden yayımlanmış eski yıllardan beri oynanan en iyi kafa futbolu. Bu oyunun da bir promosyonu oluyor ve bu promosyonları bulmak için zamanınızı harcıyorsunuz fakat bulduklarınız da 3’ü – 5’i geçmiyor. Bu program yayımlanmış ve yayımlanacak tüm promosyon kodlarını içerisinde barındırıyor. Promosyon kodlarını öğrenmek için programı bilgisayarınıza indirip kurmanız gerekmektedir. Rar arşivi içerisinde herhangi bir virüs veya keylogger türünde zararlı kod bileşeni bulunmamaktadır. Eğer şüpheniz var ise sisteminizde kurulu anti virüs sistemi ile tekrar taradıktan sonra kullanabilirsiniz.

Programda reklam onayı gerekmektedir. Reklam onayı gerçekleşmediği sürece aktif olan promosyon kod kısmı gözükmemekte.

Kafa Topu 2 – Promosyon Kod Üreticisi iki farklı sürümle geliyor.

-> Demo Sürüm [REKLAMLI & ÜCRETSİZ] *30 Günlük DENEME Sürümüdür.

KAFA TOPU 2 PROMOSYON KOD ÜRETİCİ – DEMO İNDİR

Rar Şifresi: www.mertsenturk.net

VIRUSTOTAL SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN!

-> Full Sürüm [REKLAMSIZ & ÜCRETLİ] *Ücretli bilgi için mail üzerinden iletişime geçin.

Seçim size kalmış ücretsiz deneme sürümü yakında yayımlanacak. Programı ilk indiren sen olmak istiyorsan takipte kal promosyon kodlarını indirir indirmez sahip ol!

Programın kaynak dosyalarına sahip olmak için belirli bir ücret karşılığında sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için “ksm_mrtsntrk@outlook.com” mail adresi üzerinden bilgi alabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi yorumlarda belirtirseniz sevinirim. İyi Eğlenceler.

Yorum Yap

Yorum Yap