1. Anasayfa
 2. C# (c sharp)

Mertinko Soft – Quick SS v1 – Proje Dosyası Dahil

Mertinko Soft – Quick SS v1 – Proje Dosyası Dahil
0

– Arkadaşlar herkese merhaba bu makalemde sizlere ücretsiz olarak ve reklamsız içerisinde herhangi bir ek ürün yerleştirmesi bulunmayan tamamen bana ait kodlama yapısına sahip sorunsuz ve güncellemelere açık hızlı bir ekran görüntüsü çeken programı tasarladım. Bu program bildiğiniz üzere ücretsiz yabancı programlara göre hızlı ve basit kullanımıyla ön plana çıkıyor. Ekstra özellikler zamanı geldiğinde yayımlanacak. Türk yazılımcılara desteklerinizi ve önerileriniz var ise bunları yorum kısmında belirtirseniz sevinirim. Dilerseniz lafı çok fazla uzatmadan saadete geleyim. Program tamamen bana ait ancak fikir ve önerilerinize göre tasarımda emeği geçen fikir sahibi arkadaşların da yer almasını istiyorsanız yorumlarda bunu söyleyin ki onlara göre yeni ek özellikler getirmeyi planlıyorum. Baya bir projelerim var bunlar daha yeni yazılımlar basit yazılımlar aslında kodlamadan anlayan kişiler için ancak kendim böyle basit ve kullanışlı program yapmayı çok sevdiğimden böyle bir makale ile başlamak istedim.

Program ekran görüntüsü;

Quick SS ekran görüntüsü

 
– Program kullanımı hakkında detaylar;
• Programı çalıştırdığınız gibi “Ekran Görüntüsü Aracını Çalıştır!” butonuna tıkladığınızda ekranda yer alan herhangi bir nesne veya pencerenin görüntüsünü belirttiğiniz noktadan itibaren ekran görüntüsünü çekmenize olanak sağlıyor.
• Yakaladıktan sonra “Paint” aracını açarak “Ctrl+V” yaptığınızda almış olduğunuz ekran görüntüsünü bilgisayarın panosundan aktarıyor. Böylece ekran görüntüsü çekmiş oluyorsunuz.
 

VİDEODAKİ PROJE DOSYASINI İNDİR

 
Eksikleri yok mu? Tabi ki de var ancak hızlı bir başlangıç olsun diye makale oluşturdum. Kullanımı ve daha fazla içerik tasarlama ve bunları eğitim videosuna çevirmem için YouTube kanalıma abone olursanız sevinirim. Bir başka makalede görüşmek üzere kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın.

Jivo Chat Reklam

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Yazılım hakkında bildiklerini anlatan sıradan biri.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir