1. Anasayfa
 2. Bilgi

Google Benim İşletmem Kaldırıldı Mı? Alternatif Neler?

Google Benim İşletmem Kaldırıldı Mı? Alternatif Neler?
0

Google Benim İşletmem Kaldırıldı Mı! Alternatif Neler?

Google Benim İşletmem Kaldırıldı Mı! Alternatif Neler?

Google’dan yapılan açıklamaya göre Google Benim İşletmem Uygulaması kullanımdan kaldırılıyor. Artık işletme hesapları müşterileri için güncellemelerini Google Haritalar ve Google aramalar üzerinde güncelleyebilecek. İşte Google tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

Google Benim İşletmem Kaldırıldı

Google My Business kullanıcılarına gönderdiği e-postada;

Jivo Chat Reklam

Müşterilerle iletişim kurma yönteminizi güncelleyin. Yakında, Google Benim işletmem uygulaması kullanımdan kaldırılacak. Artık profilinizi yönetmek için bu uygulama yerine Google Haritalar ve Arama’dan yararlanabileceksiniz. Milyonlarca satıcı, bu amaçla Google Haritalar veya Arama’yı kullanmaya başladı bile.

şeklinde açıklama yapıldı.

Bir diğer açıklama ise şu şekilde;

İleride, küçük işletmelere profillerini doğrudan Arama veya Haritalar’da yönetmelerini öneriyoruz. İşleri basitleştirmek için “Google Benim İşletmem”, “Google İşletme Profili” olarak yeniden adlandırılıyor. Ve 2022’de, daha fazla satıcının Arama ve Haritalar’daki yeni sürüm deneyimden yararlanabilmesi için Google My Business uygulamasını kullanımdan kaldıracağız. Mevcut Google Benim İşletmem web deneyimi, öncelikle birden çok konuma sahip daha büyük işletmeleri desteklemek üzere geçiş yapacak ve “İşletme Profili Yöneticisi” olarak yeniden adlandırılacaktır. Önümüzdeki aylarda bu değişikliklerle ilgili daha fazla ayrıntı paylaşacağız.

Google My Business Google’ın fişini çektiği servisler arasına katıldı. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda düşüncelerinizi bildirebilirsiniz. Google Haritalar işletme ekleme yeni yöntemi detaylı bir şekilde yeni yazıda anlatılacaktır. Takipte kalın iyi ki varsınız. Sağlıcakla kalın.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Yazılım hakkında bildiklerini anlatan sıradan biri.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir