1. Anasayfa
 2. Genel

Güzel Hosting Hizmeti Gerçekten İyi Neden Mi? Tecrübelerimi Dikkatli Okuyun!

Güzel Hosting Hizmeti Gerçekten İyi Neden Mi? Tecrübelerimi Dikkatli Okuyun!
0

Piyasada bir çok hosting firmaları bulunmakta. Bunlar gerek kalitesi gerek müşteri memnuniyetiyle bulunmakta lakin ucuzluk ve hizmet kaliteliğini üstlenmektense pahalı ve yüksek kalite ile arasında değişip durmaktadır. Bana sorulan sorular hep siteyi nereden kurdun?, hangi hosting ve domain servis sağlayıcısı ile açtın gibi sorular sorulmakta. Bu soruları topluca cevaplandırmaya çalışacağım.

Web servis sağlayıcım “Güzel Hosting” dir. Neden buradan seçtiğimin sorusu ise müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite beklentisi. Açıkçası web sayfamın açılması biraz uzun sürüyor fakat bunu aşmanın yolunu bulacağım. Şimdilik bir problem yok gibi açıkçası. İlk girişte cache kullandığından tarayıcıya serverdan kaynaklı bir problem olabileceği olabilir. Hizmet olarak gerçekten iyi ve sorduğum soruların cevaplarını eksiksiz bir şekilde almam apayrı bir şey. Sizlere önerebileceğim bir web servis sağlayıcısıdır. Tavsiye ederim bir deneyin ve farkı görün derim. Memnun kalmazsanız servisinizi değiştirebilirsiniz.

guzel hosting  

Yukarıdaki resme tıklayarak referans olarak üye olup sitenizi kurmak için size en uygun paketi seçtikten ve alan adınızı aldıktan sonra sitenizi açabilirsiniz. Umarım faydalı olmuşumdur. Eğer olamadıysam sizlere tecrübelerimden her zaman bahsediyor olacağım. Beni takip ederek destek olabilirsiniz.

Jivo Chat Reklam

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Yazılım hakkında bildiklerini anlatan sıradan biri.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir